Medeneś’s (b)log

Archive for the 'Photo' Category

Tulips

Szkoła to taka instytucja, która powoduje straszne mieszane uczucia. Dla mnie osobiście, to tylko i wyłącznie wspomnienia z ogromnego molocha, gdzie tysiące dzieciaków biegało w czasie przerwy. Natomiast dla syna to przeogromna przygoda.

Szkoła potrafi odpychać, ale inna potrafi zaangażować. Szkoła syna jest z tych drugich. Do tego stopnia, że nawet ja, zapalony wróg szkół podstawowych, usiadłem w weekend i wydziergałem 50 tulipanów z papieru. I to tylko dlatego, że Pani Wychowawca poprosiła dzieci o pomoc w dekoracji sali na „holendersko”. Pani zaangażowana, dzieci zaangażowane, rodzice zaangażowani.

Szkoda, że ja nie miałem takiej szkoły.

Tulips

Reszta TUTAJ.

No comments

Pogorzelica – też fajnie

Kolejna dawka jodu nam się przytrafiła. Na całe szczęście tylko 2 dni były upalne :) Pogoda iście spacerowa.

Galeria zaprasza na żurawinkę oraz jagódki (już niestety zerwane).


No comments

Wypragniony, wyczekany …

… uuuuurloooop! :)

Nigdy w życiu nie czekałem tak na urlop, jak tym razem.  Rok był ciężki, urlop się należy!

Ostre wejście na start. Międzygórze. Piękna okolica Kotliny Kłodzkiej. Świetne tereny do wędrówek pieszych i rowerowych. Sama miejscowość położona jest na uboczu, do której dobiega ślepa droga. Można tylko zawrócić, albo iść w góry. Jeżeli ktoś szuka spokoju, ciszy i oddechu świeżego powietrza … to właśnie tam.

Ostre wejście, bo jednego dnia jeszcze w pracy, a drugiego już na szlakach. Z ekwipunkiem na plecach – 10 miesięcznym Piotrkiem :)

Garść wspomnień oczywiście w galerii.

Strumyczek jakich wiele.

No comments

Zimę czas pożegnać!

Wiosna już coraz śmielej puka, zieleń coraz bardziej soczysta … a ja pozwalam sobie jeszcze na zimowe wspominki. Ot tak, z przekory.

No comments

Piter – newborn baby

Miło jest mi ogłosić, iż 11 października 2007 z wagą 3900 i wzrostem 54 przyszedł na świat kolejny dzielny mężczyzna – Piotrek. Chwali mu się to, że jest bardzo podobny do taty ;)

Zdjęcia można sobie pooglądać w Galerii.

Piter w obrazku

Albo pooglądać w SimpleViewer’e:

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open it in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

No comments

Nowości w albumach

Strasznie długo trwało aktualizowanie galerii. Parę dni temu wreszcie się w sobie zebrałem i dokonałem dzieła.

Są i relacje z wycieczki do Rogalina.

Stary most w Rogalinie .

Są i zdjęcia z Kołobrzegu.

oraz z naszego odpoczynku w Łazach.

Comments are off for this post

Oldmobile

Pewnego, niezbyt ciepłego dnia, sobotniego, była sobie parada starych samochodów. Te piękności, wraz z żyjącymi eksponatami Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych Automobilklub Wielopolski, przeparadowały w 10 rocznicę powstania Muzeum Motorycacji w Poznaniu. Artykuł klubowy na stronie Automobilkubu Wielkopolskiego.

Moja fotorelacja w galerii.

BMW

No comments

Kórnik – ostatnia szansa

To był ostatni weekend, w którym można było sobie poszwędać się po suchych liściach. Nawet nie niedziela. Jedynie sobota.

Fotozapiski w galerii.

Kórnik - fotogaleria

No comments

Brenno

Wreszcie udało mi się zrealizować prywatny plenerek … po prostu gdzieś. Gdziekolwiek. Podczas firmowego wyjazdu zmobilizowałem się do wczesnego wstania i o wschodzie słońca ruszyłem na poszukiwanie ciekawych miejsc.

Wyjazd był do Brenna. Niestety. Słońca się nie doczekałem. Za to mgła ukryła wszelką brzydotę, zostawiając oczom wszystko to, co piękne.

A buty? Trzeba będzie się ich pozbyć.

Zapraszam do galerii.

Brenno

Comments are off for this post

Ogród Botaniczny Poznań

W weekend postanowiliśmy „poświęcić” trochę czasu na rodzinny, aktywny wypoczynek. Skutkiem tej decyzji było to, że w niedzielę poszwendaliśmy się alejkami Ogrodu Botanicznego w Poznaniu. Fotorelację można zobaczyć w fotogalerii.

Ogrod

Sobota za to zaowocowała kolejnym działem w galerii. Rowerowe wycieczki. Sobotni szlak prowadził trasą Swarzędz->Wierzonka->Wierzenica->Leśniczówka Łopóchówka->lotnisko aeroklubu poznańskiego->Gruszczyn->Swarzędz. Będzie jakie 20-parę km.

Wierzonka

Comments are off for this post

Następna strona »